Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НЕХАЙ У КОЖНІЙ РОДИНІ ЗАВЖДИ ЖИВУТЬ ЗАТИШОК, ЛЮБОВ, РАДІСТЬ І РОЗУМІННЯ

Відвідування багатодітних родин та вшанування їхньої щоденної кропіткої праці подарунками з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї вже стало доброю традицією на Конотопщині

У цьому році, за сприяння керівників району Миколи ГОРБЕНКА та Анатолія БОЯРЧУКА та з ініціативи Конотопського РЦСССДМ, 4 багатодітні родини, що проживають у Сарнавщині, Раках, Чорноплатовому та Землянці і виховують 16 дітей, відвідали т.в.о.керівника району Андрій САХНО та його заступник Тетяна ШЕРУДИЛО.

«З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни», - таке переконання висловив  Андрій САХНО, звертаючись до родин.

«Сім'я - це найбільше щастя, яке людина може створити сама. Сьогодні, в Міжнародний день сім'ї, хочеться побажати: нехай дитячий сміх лунає всюди, а рідні будуть  вірною опорою. Нехай кожного завжди зігріває тепло любові», - побажала родинам Тетяна Шерудило.

Нагадаємо, Міжнародний день сім'ї було затверджено 15 травня 1994 року за ініціативою ООН.