Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У ЦЕНТРІ УВАГИ РАЙОННИХ СЛУЖБ -УМОВИ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ В СІМ'ЯХ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Директором  Конотопського РЦСССДМ та начальником служби у справах дітей, спільно з представником ювенальної превенції, відвідано 7 населених пунктів: с.Шаповалівка, с.Соснівка, с.Заводи, с.Малий Самбір, с.Великий Самбір, с.Дептівка, с.Шевченкове

Під час  виїзду було відвідано та  перевірено умови проживання 13 сімей, що опинились у складних життєвих обставинах  та перебувають на обліку в центрі.

Фахівцями Центру проведено з батьками профілактично - роз’яснювальну роботу щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно – гігієнічних норм проживання, забезпечення належного харчування дітей, недопущення випадків зловживання   алкогольними напоями, організації відпочинку та оздоровлення дітей. Дорослі отримали відповідні рекомендації та попередження.

Особлива увага зверталася на інструктаж дітей та батьків на період літніх канікул (дотримання правил дорожнього руху, пожежної безпеки,  поводження на воді та ін.). Деяким батькам зроблені суттєві зауваження та встановлені терміни для усунення недоліків.

«Є надія, що спільні зусилля, направлені на подолання складних життєвих обставин, які виникли в сім’ях, не будуть марними. Діти повинні виховуватись в сприятливих умовах, які батьки  самостійно повинні створювати», - наголосила директор центру Ірина КУЧУК.