Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

З ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ

З метою подолання сімейного неблагополуччя, захисту прав дітей та створення умов для їхнього нормального розвитку й виховання, соціально-правового захисту дітей, здійснено профілактичний рейд в села Попівка та Тулушка

Під час виїзду Спеціалістами Конотопського РЦСССДМ, служби у справах дітей та сектору ювенальної превенції Конотопського ВП обстежено 5 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в Конотопському РЦСССДМ, та 2 опікунські сім’ї.

Членам сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, надані рекомендації щодо формування навичок самообслуговування та створення належних умов для проживання дітей, догляду та виховання дітей, забезпечення сім’ї належним одягом та продуктами харчування, ведення домашнього господарства, заготівлі овочів та фруктів. Двом родинам надані рекомендації щодо виходу зі складної ситуації та виправні терміни для усунення недоліків.   

 За результатами рейду складені відповідні акти.

«Виявлення та облік таких сімей, а також подальша робота з ними є одним з головних завдань діяльності районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Тому таки перевірки проводяться систематично та позапланово», - відзначила директор центру Ірина КУЧУК.