Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРИЙОМНІ БАТЬКИ ТА БАТЬКИ–ВИХОВАТЕЛІ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

У приміщенні Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» спеціалістами Конотопського РЦСССДМ організовано проведення засідання «Школи взаємопідтримки прийомних батьків та батьків–вихователів» 

Метою проведення таких зустрічей є підвищення професійної кваліфікації учасників у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Сьогодні з батьками - вихователями, прийомними батьками та опікунами обговорили тему «Попередження суїцидальної поведінки».  Під час  заходу зосереджено увагу присутніх на значенні сім‘ї у формуванні психічного здоров‘я дитини, шляхи запобігання та попередження суїцидальних думок і життєвих криз. Надано поради про те, як зберегти та  сформувати в дитині впевненість у собі, наголошено про необхідність посилення батьківської уваги до власних дітей та проблем, що пов’язані з особливостями підліткового віку.

Фахівці районних служб закликали батьків бути уважними та спостерігати за психоемоційним станом дитини. У разі помічених змін у настрої та поведінці, рекомендовано звернутися за допомогою   до практичного психолога.

«Заняття в школі взаємопідтримки прийомних батьків та батьків-вихователів є традиційними та відбуваються регулярно. Це потрібно як для батьків, так і для дітей, адже дають можливість отримати фахову консультацію та підтримку, обговорити зміни у житті сім’ї, віднайти шляхи подолання проблем», -  зазначила начальник відділу соціальної роботи.Катерина САХНЮК.