Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ІРИНА СОБОРА: МИ НАМАГАЄМОСЯ ПІДТРИМАТИ КОЖНУ РОДИНУ, ЯКА ПОТРАПИЛА У СКЛАДНІ ЖИТТЄВІ ОБСТАВИНИ

Днями директор Конотопського РЦСССДМ спільно із начальником служби у справах дітей, представником ювенальної превенції, працівниками сільських рад відвідали сім’ї, що перебувають в складних життєвих обставинах на території Присеймівської та Попівської сільських рад

Зокрема, обстежено 12 сімей, які перебувають на обліку в Конотопському РЦСССДМ, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо формування відповідального батьківства, раціональне використання коштів, ведення здорового способу життя та про недопущення насильства в сім’ї, надано рекомендації щодо догляду та виховання дітей. Перевірено стан забезпечення паливом на зимовий період та будинки сімей, що використовують пічне опалення на предмет готовності до опалювального сезону.

 «У ході відвідування зазначених родин найперша увага зверталася на задоволення первинних потреб дітей: харчування, забезпеченість сезонним одягом, взуттям, наявність належного місця для навчання та відпочинку», - відмітила директор Конотопського РЦСССДМ Ірина СОБОРА.