Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У ПОЛІ ЗОРУ РАЙОННОЇ ВЛАДИ - СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Сьогодні в райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом заступника голови Конотопської РДА  Тетяни ШЕРУДИЛО

Члени комісії розглянули питання призначення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування; надання висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини; організації соціальної роботи з сім‘ями, які опинились у складних життєвих обставинах. Обговорені  результати соціального  супроводу таких сімей, затверджені та переглянуті індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах. До заяв були надані усі необхідні документи.  Порушень прав та інтересів дітей не виявлено.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Під час засідання Тетяна ШЕРУДИЛО зазначила, що комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.