Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

РОБОЧА НАРАДА З ФАХІВЦЯМИ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

15 листопада 2019 року відбулася чергова робоча нарада Конотопського РЦСССДМ з фахівцями із соціальної роботи.

На нараді були присутні: директор Конотопського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальник відділу соціальної роботи, фахівці із соціальної роботи центру

Обговорено питання проведення дня Добра «З любов’ю в серці» для дітей з особливими потребами та акції до Міжнародного дня інвалідів по населених пунктах району.

Зверталася увага на організацію та проведення акції «16 днів проти насильства» на базі Шевченківського НВК. Обговорено питання, що стосувалися підготовки проекту рішення на чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини та проведення виховних заходів на закріплених зонах обслуговування району. Зверталася увага на забезпеченість сімей СЖО в осінньо – зимовий період паливом та дотримання температурного режиму в помешканні. Обговорено звіт за результатами проведення моніторингового візиту на підставі наказу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. За результатами наради дані відповідні доручення та встановлені терміни їх виконання.

 «Особлива увага була зосереджена на питаннях підвищення якості соціальної роботи з різними категоріями сімей та її документування», - зазначила директор центру.