Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДЕНЬ ДОБРА «З ЛЮБОВ’Ю В СЕРЦІ»

Щороку напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю структурними підрозділами райдержадміністрації проводиться ряд заходів для дітей з особливими потребами

Конотопським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено День добра «З любов’ю в серці» у Центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Конотопської міської ради. Розважальну програму «Даруй добро» підготували та провели студенти третього курсу ІПТ КІ СумДУ під керівництвом викладача Олени ЛОБУРЦОВОЇ. З дітьми працювали: вчитель-ребілітолог, вчитель логопед, практичний психолог, медична сестра з ЛФК. Спеціалістами закладу проведена інформаційно-роз’яснювальна  робота для батьків. Батьки і діти  дуже вдячні за подаровану для них годину радості та доброти.

«Щира посмішка дитини та її досягнення, навіть незначні, це основа та рушійна сила для серйозних досягнень в майбутньому. Ці діти відкриті до спілкування і від нас вони чекають лише прийняття їх такими особливими»,- зазначила директор центру Ірина СОБОРА.

КУ «Інклюзивно – ресурсний центр» Конотопської районної ради Сумської організовано розважальний захід для дітей «Країна дитинства».

Відділом освіти Конотопської районної державної РДА спільно з  центром позашкільної роботи проведено розважальний захід «Добротою зігріті серця». Це свято об’єднало 20 дітей з особливими освітніми потребами  нашого району в дитячому розважальному центрі «Калейдоскоп».

«Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації, гарантування доступу до гідної освіти, залучення дітей з особливими освітніми потребами до оздоровлення є одним із пріоритетних напрямів роботи відділу освіти райдержадміністрації»,-зазначила методист відділу освіти Ірина КОЗЛОВСЬКА.

Методисти районного центру позашкільної роботи провели з дітьми майстер-клас, під час якого кожен виготовив власноруч Різдвяного янгола  як символа  сподівання на казку  й очікування такого радісного для всіх свята Різдва, під час якого здійснюються дитячі мрії.

Після майстер-класу діти мали змогу погратися, пострибати на батутах, поласувати піцою та лимонадом.

Організатори заходу побажали усім дітям витримки, міцного здоров’я, оптимізму та можливості втілити в майбутньому дорослому житті всі свої плани та задуми. Хай Різдвяний янгол стане  для них дитячим оберегом.

Кожна дитина – учасник святкового дійства отримала не тільки позитивні емоції, але й солодкий подарунок від районного ЦСССДМ.