Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У КОНОТОПСЬКІЙ РДА ВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР З УПОВНОВАЖЕНИМИ ОСОБАМИ СЕЛИЩНОЇ ТА СІЛЬСЬКИХ РАД

19 лютого в малому залі приміщення Конотопської районної державної адміністрації відбувся навчальний семінар з уповноваженими особами селищної та сільських рад з питань призначення субсидій на тверде паливо, скраплений газ та житлово-комунальні послуги, всіх видів державної соціальної допомоги та з питань надання пільг у 2014 році.

Начальник управління Надія КОХАН, розпочинаючи семінар, відзначила, що соціальні ініціативи Президента України В.Ф. Януковича – курс на якісні зміни життя людей, відновлення довіри суспільства до державної політики, на покращення життя громадян. Вона акцентувала увагу присутніх на видах державних допомог, пільгах, компенсаціях, які отримали жителі району в минулому році та протягом поточного періоду 2014 року.

На семінарі також були обговорені питання змін та доповнень до чинного законодавства в системі соціального захисту.

В ході проведення навчального семінару були підбиті підсумки та проведено аналіз роботи управління соціального захисту населення за 2013 рік щодо призначення та виплати субсидій, роботи районної комісії по розгляду звернень громадян в окремому випадку, як виняток, та роботи державного соціального інспектора.