Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПИТАННЯ СУБСИДІЙ – НА ОСОБЛИВОМУ КОНТРОЛІ

"Нині субсидії на оплату житлово-комунальних послуг одержують 2169 сімей району, тобто 13,9% від їх загальної кількості", - поінформував голова Конотопської райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО

«Районна влада тримає на особливому контролі призначення та виплату субсидій для жителів району»,- повідомив керівник району.

«Посилення  соціального захисту наших жителів – на сьогоднішній день беззаперечна умова при підвищенні цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, тому без уваги як державної, так і районної влади не повинна залишитись жодна сім’я», - наголосив Микола ГОРБЕНКО.

Він зауважив, що з уведенням законодавчих змін  кількість відповідних сімей значно збільшиться. Тому Уряд передбачив на фінансування субсидій та пільг зі сплати житлово-комунальних послуг 25 мільярдів гривень. З них Сумщині виділено 1 мільярд 32 мільйони гривень, а Конотопському району виділено 7 мільйонів 832 тисячі гривень.

«На сьогодні 100% родин Конотопського району отримали бланки заяв і декларацій з роз’ясненням щодо їх заповнення та контактними даними районного управління соціального захисту населення та адресою офіційного веб-сайту Конотопської райдержадміністрації http://knt.sm.gov.ua, де можна отримати всю необхідну інформацію з даного питання», – підкреслив Микола ГОРБЕНКО.