Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

1225 СІМЕЙ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ ЗВЕРНУЛИСЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ СУБСИДІЙ ЗА НОВИМ ПОРЯДКОМ

Керівник району Микола ГОРБЕНКО проінспектував роботу управління соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації в плані призначення субсидій за новим порядком

 

«Мешканці району активно звертаються за оформленням житлових субсидій. Минулого місяця до органів соцзахисту населення надійшла 921 заява на оформлення субсидій за спрощеним порядком, який почав діяти з 1 травня. За новими умовами її призначено 556 сім’ям. Решта справ опрацьовується»,- про це повідомила начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Любов ЛАНТУХ.

Вона нагадала, що за новим порядком житлова субсидія призначається за 10 днів після перевірки даних у декларації заявника та отримання інформації про вартість комунальних послуг від підприємств ЖКГ на такі види комунальних послуг, як утримання житла (квартплата), газо-, електропостачання, постачання холодної води, водовідведення, вивезення сміття. Її розмір визначається для кожної сім’ї індивідуально, відповідно до встановленої Урядом формули.

«Для збору необхідної для оформлення субсидії інформації органи соціального захисту на місцях надсилають запити до відповідних органів: Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, центрів зайнятості, електро-, водо- газопостачальних підприємств та інших установ. У разі позитивного вирішення питання заявнику видається повідомлення про призначення житлової субсидії з її розміром та «розбивкою» на кожен вид комунальних послуг. Його можна отримати в органах соціального захисту населення за місцем проживання, або через уповноважених сільських та селищних рад, які займалися збором необхідних документів», – пояснила посадовець.

В ході розмови, Микола ГОРБЕНКО окремо зупинився на важливості впровадження заходів з енергозбереження.

«До опалювального періоду потрібно готуватися вже сьогодні. З метою скорочення споживання енергоносіїв в бюджетних установах найперше маємо подбати про впровадження енергозберігаючих технологій, а саме – протягом літнього періоду встановлювати сучасні вікна та двері, утеплювати стіни та дах», - заявив керівник району, підкреслюючи те, що енергозберігаючі заходи лише в комплексі дадуть необхідний ефект економії.