Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СІМ’Ї УЧАСНИКІВ АТО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ ПАЛИВОМ НА ЗИМУ

Про це повідомила начальник управління соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації Ірина ЗАЇКА

Усього  в районі проживає більше 60 сімей учасників АТО, дровами на зиму  вже забезпечені 54 сім'ї. Дрова твердолистяних порід для осіб даної категорії є в наявності. Протягом року одноразово родинам учасників АТО завозять на вибір 5 м3 дров твердолистяних порід, або 6 м3 дров шпилькових і м'яколистяних порід.

Відповідно до обласної програми соціального захисту населення, в якій окремим розділом мова йде про соціальну підтримку осіб - учасників АТО та їх сімей, передбачено забезпечення твердим паливом (дровами) сімей учасників антитерористичної операції. У липні цього року на сесії обласної ради депутати внесли зміни, що дають можливість отримати тверде паливо більшій кількості сімей учасників АТО, та виділили на ці цілі фінансування з обласного бюджету.

За словами посадовця, програма передбачає забезпечення твердим паливом (дровами) осіб, які виконують або виконували службові обов'язки в зоні ведення АТО, а під час виконання  - їх сім'ям, а також членам сімей загиблих учасників АТО. Відповідно до зазначеної програми забезпеченню паливом на зиму підлягають особи, які безпосередньо брали участь в АТО, забезпечували її проведення, перебували в районі антитерористичної операції.

Головною умовою отримання цього виду допомоги є наявність в будинку родини учасника АТО плити (навіть якщо є природний газ), що підтверджує можливість використання нею цього виду палива.