Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У ЖОВТНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПОВТОРНИЙ ПЕРЕРАХУНОК СУБСИДІЙ

Про це повідомили в  управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

 

І тим, хто наразі отримує субсидію, і тим, у кого субсидія на літній період дорівнює нулю, не доведеться подавати документи знову – їх дані внесені до електронної бази, і в жовтні відбудеться перерахунок субсидії автоматично.

Через Укрпошту до 1 вересня кожна родина отримала пакет документів для оформлення субсидії (бланки заяв і оновленої декларації). Заповнювати отримані документи необхідно лише тим, хто жодного разу не звертався за призначенням субсидії у 2014-2015 роках.

Спеціально створена комісія буде розглядати нестандартні справи і приймати рішення про надання субсидій з урахуванням усіх особливостей.

Як повідомили в управлінні соціального захисту населення, заявнику варто знати:

- стандартно при розрахунках субсидії береться дохід за попередній рік. Але за бажанням можна вказати доходи за попередні три місяці та підтвердити їх довідками про доходи;

- пенсіонери мають можливість отримати субсидію на підставі даних про доходи за останній місяць;

- у новій декларації не потрібно вказувати дані про розмір доходів – лише їх вид і джерело (установу, підприємство чи організацію). Управління самостійно отримає дані про розмір доходів від податкової і Пенсійного фонду. У разі зазначення у декларації доходів, інформація про які відсутня у ДФС та Пенсійному фонді України і, відповідно до законодавства не може бути отримана за запитами управління, надається довідка про доходи;

- до сукупного доходу не враховуються сплачені особою аліменти, доходи від розміщення депозитів, грошове забезпечення військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в АТО, благодійна допомога, разові виплати від держави і місцевої влади.