Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

Соціальний захист

 

АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВАРТОСТІ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА»

        

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Адреса центру: м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 1-й поверх (приймальня громадян управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації)

 Режим роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15

п'ятниця - з 8.00 до 16.00

без обідньої перерви

вихідні дні: субота-неділя

телефон «гарячої» лінії (05447) 6-62-90

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2019 РІК

ПРОВОДИТЬСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

З метою надання підтримки постраждалим учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам працівники Міністерства соціальної політики вирішили провести благодійну акцію, в рамках якої перерахувати свою одноденну заробітну плату для надання грошової допомоги таким особам. 

У Мінсоцполітики вже відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги зазначеній категорії громадян.
Усі охочі можуть допомогти, перерахувавши кошти на рахунки:

ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї В РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЄ ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

При Конотопській районній державній адміністрації розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» для постраждалих від насильства

Ії мета – надати вчасну кваліфіковану допомогу тим, хто потерпає від протиправних дій у власній родині, а також вчасно запобігти реальній загрозі фактів насильства.  

ЧОРНОБИЛЬЦЯМ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ – НАЛЕЖНЕ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Під головуванням заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Людмили ЗЕРНИЧЕНКО відбулося засідання районної комісії з питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи

У  ході засідання розглянуто питання по визначенню установ, що будуть здійснювати заходи з медичного обслуговування у 2021 році громадян Конотопського, Буринського, Кролевецького, Путивльського районів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за надані послуги з проведення безплатного позачергового зубопротезування та забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування відповідно до переліку ліків встановлених законодавством.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

 

«25 березня 2021 року під головуванням голови Конотопської районної державної адміністрації Олександра БЕСКОРОВАЙНОГО відбулося чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

На засіданні комісії були розглянуті питання:

1. Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях Конотопського району станом на 01.03.2021 р.

2. Про стан погашення  заборгованості  по страхових внесках  та інших  обов’язкових платежах, що адмініструє Пенсійний фонд,  та заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску  на території Конотопського району, що адмініструє  Конотопський відділ податків і зборів з фізичних осіб та камеральних перевірок податкової звітності управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Сумській області станом  на  01.03.2021.

ПИТАННЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ – НА КОНТРОЛІ РАЙОННОЇ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ

11 березня 2021 року при Конотопській районній державній адміністрації відбулося засідання  районної комісії по розгляду звернень громадян з питань призначення і виплати субсидій та пільг для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Більше статей...

  1. ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ У СПРАВАХ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ (НЕВІЙСЬКОВОЇ) СЛУЖБИ
  2. ДОПОМОГА ЧОРНОБИЛЬЦЯМ – ОСОБЛИВО ВАЖЛИВЕ ПИТАННЯ
  3. ПИТАННЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ – НА КОНТРОЛІ РАЙОННОЇ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ
  4. ПРОСИМО УСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ ДОПОМОГТИ РОДИНІ!
  5. ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ СІМЕЙНОЇ, ГЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ»
  6. «ПАМ’ЯТКА ЗАСТРАХОВАНОЇ ОСОБИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ВИПЛАТИ
  7. КОМПЛЕКСНА ПОСЛУГА "ЄМАЛЯТКО": ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ БАТЬКАМ
  8. У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ОТРИМУВАЧАМ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ БУДЕ ПРОВЕДЕНО ПЕРЕРАХУНОК
  9. РАЙОННОЮ РОБОЧОЮ ГРУПОЮ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ НАПРАЦЬОВАНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПОКРАЩЕННЯ ЗАХОДІВ СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ ФАКТІВ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ
  10. 14 ГРУДНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС