Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

З 2019 РОКУ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАСПОРТ БУДЕ ВИДАВАТИСЯ НА БУДИНКИ ПЛОЩЕЮ ДО 500 КВ.М

До відома мешканців Конотопського району, які планують будувати житловий будинок, господарські будівлі та споруди

01 січня 2019 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів.

Вказаним Законом, зокрема, вносяться зміни у ст. 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а саме: в абзаці другому частини першої статті 27 цифри «300» замінити цифрами «500».

Таким чином, з 01.01.2019 року, на підставі будівельного паспорта можна буде будувати індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 500 квадратних метрів, господарські будівлі і споруди, гаражі, елементи благоустрою та озеленення земельної ділянки.

Разом із тим, Закон не передбачає внесення змін у п. 4 ч. 4 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо звільнення від сплати пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту!

Для отримання будівельного паспорта звертайтеся до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації

Джерело: http://dreamdim.ua/uk/articles/