Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості  на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації  у розділі «Консультування з громадськістю» розміщено заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Строк громадських обговорень – 20 днів з даної публікації.

Відповідальний за організацію розгляду – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації Зерниченко Л.В.

Пропозиції та зауваження до Заяв подаються до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації за адресою: 41607 м. Конотоп, вул. Соборна, 23,  каб.83,85, тел.: (05447)6-72-12 , email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Замовник – Конотопська районна державна адміністрація.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 7,786 гектари, розташованої за межами населених пунктів В’язівської  сільської ради, Конотопського району,  Сумської області, для будівництва елеваторного комплексу»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 4,631 гектарів, кадастровий номер 5922081500:05:002:0502 розташованої за межами населених пунктів В’язівської  сільської ради,  Конотопського району,  Сумської області, для здійснення будівництва елеваторного комплексу для зберігання олійних культур»