Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

Повідомляємо Вас проте, що  на виконання проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» за даними Центру поштового зв’язку № 5 Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» в 22 поштових відділеннях Конотопського району відкриті пункти надання адміністративних послуг. «Проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» покликаний розширити діючу регіональну мережу з надання адмінпослуг за принципом «єдиного вікна» та максимально наблизити її до людини.

Повідомляємо Вас проте, що  на виконання проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» за даними Центру поштового зв’язку № 5 Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» в 22 поштових відділеннях Конотопського району відкриті пункти надання адміністративних послуг. «Проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» покликаний розширити діючу регіональну мережу з надання адмінпослуг за принципом «єдиного вікна» та максимально наблизити її до людини. Метою проекту є створення для споживачів адміністративних послуг ефективного механізму доступу до них, прозорості процедури та легкості отримання результату. На практиці це означає, що будь-який громадянин або суб’єкт господарювання зможе через відділення поштового зв’язку: отримати інформацію про види і терміни надання адміністративних послуг, перелік необхідних документів, бланки заяв та консультації стосовно адміністративних послуг; відправити оформлений пакет документів, необхідних для отримання документа в рамках адміністративних послуг, поштовим відправленням (лист, бандероль, посилка) з оголошеною цінністю та описом вкладення, а потім отримати кінцевий документ також через пошту (у поштовому відділенні або через листоношу).    

Ефективна взаємодія  пошти та влади сприятиме створенню доступних і зручних умов отримання адміністративних послуг фізичними та  юридичними  особами, підвищить інформованість населення, забезпечить економію особистого часу та  транспортних витрат для громадян району.