Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗАПРОВАДЖЕНО ОНЛАЙН СЕРВІС ОТРИМАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ЄДР

На підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», Міністерством юстиції України запроваджено онлайн сервіс отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі — ЄДР) через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України (https://usr.minjust.gov.ua)

 

Наряду з отриманням інформації з ЄДР у паперовій формі, відтепер, скориставшись платіжною карткою міжнародних систем Visa/MasterCard, запитувач може сплатити за послугу та отримати інформацію з ЄДР в електронному вигляді не виходячи з дому.

Для отримання інформації в електронному вигляді не потрібно жодних електронних цифрових підписів чи інших ідентифікаторів. Достатньо лише сплатити послугу власною банківською карткою.

Виписки, витяги та довідки з ЄДР на запит, поданий через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України, формуються за допомогою програмних засобів ведення ЄДР та надаються в електронній формі через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України в режимі реального часу.

Плата за отримання інформації з ЄДР в електронному вигляді є значно меншою, ніж за отримання інформації у паперовій формі.

Так, за надання витягу, довідки та виписки з ЄДР в електронній формі станом на 01.01.2015 справляється плата у розмірі:

  • за надання витягу та довідки в електронній формі — 45,68 грн.;
  • за надання виписки в електронній формі — 18,27 грн..

Плата за отримання відомостей з ЄДР спрямовується до Державного бюджету України.

Запроваджені нововведення надають змогу отримати необхідну довідку, витяг або виписку з ЄДР за лічені хвилини не виходячи з дому або офісу без необхідності відвідувати державні органі.