Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗАКЛИКИ ДО ЗАХОПЛЕННЯ ВЛАДИ ТА ЗМІНИ МЕЖ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ: КІБЕРФАХІВЦІ СБ УКРАЇНИ ВИКРИЛИ МЕРЕЖУ АГІТАТОРІВ

  • Кібербезпека

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили міжрегіональну мережу інтернет-агітаторів на проведенні інформаційних операцій проти нашої країни за завдання іноземної сторони. Встановлено, що зловмисники у мережі Інтернет закликали до повалення конституційного ладу та порушення територіальної цілісності держави.

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗВЕРТАЄТЬСЯ З ПРОХАННЯМ ДО МЕШКАНЦІВ КОНОТОПЩИНИ - У ПОМИНАЛЬНІ ДНІ ТА ПРОТЯГОМ ДІЇ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, БУДЬ-ЛАСКА, ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА!

Традиційно через тиждень після Великодня починаються поминальні дні, але пандемія коронавірусної інфекції цьогоріч внесла значні корективи в наше життя. Тому жителів району просимо утриматися від відвідин кладовищ до закінчення карантину. Перебування на кладовищах не забороняється лише у випадку обряду поховання

У нинішніх умовах кожен із нас повинен розуміти, що дотримання норм, які можуть врятувати життя нам і нашим близьким - є пріоритетними. Святі отці говорять - найбільше що ми можемо зробити для тих хто відійшов у вічність – це молитися за них і згадувати їх добрими справами.

ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОМАН ГРИЩЕНКО НАПЕРЕДОДНІ ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ ЗВЕРНУВСЯ ДО ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Очільник облдержадміністрації закликав жителів Сумщини дотримуватися карантинних заходів та залишатися вдома

«Ми вдячні всім за те, що ви дослухалися до наших закликів та лишилися на Великдень вдома. Але попереду – поминальні дні. Я розумію ваше прагнення навести лад на могилах рідних, пом’янути їх за нашим українським звичаєм, але сьогодні на кону життя та здоров’я тих, хто поряд з вами! Не наражайте їх та себе на небезпеку! Залишайтеся вдома!», – йдеться у зверненні.

УВАГА! ПЕРЕБУВАЮЧИ НА ЗАЛІЗНИЦІ ПОТРІБНО ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ

У зв’язку зі значною кількістю випадків травмування сторонніх громадян на коліях, об’єктах залізничного транспорту пройшов місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо запобігання  невиробничому травматизму на залізничному транспорті

АТ «Укрзалізниця»  просить громадян суворо дотримуватися Правил безпеки на залізничному транспорті України.