Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ІІ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКИЙ ФОРУМ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ВІДБУДЕТЬСЯ У КИЄВІ

29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться ІІ українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організаторами виступають Китайська асоціація з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas DevelopmentAssociation (CODA)) та Торгово-промислова палата України. Очікується понад 75 державних та приватних інвесторів з Китаю.

Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. В рамках заходу відбудуться презентації галузей та проектів в сфері АПК, енергетики, інфраструктури, туризму та інших напрямків, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю.

Бажаючі запрошуються до участі у ІІ українсько-китайському форумі економічного співробітництва, презентувати свої інвестиційні проекти та знайти партнера.

Участь для представників компанії безкоштовна за умови попереднього надання заповнених анкет власних інвестиційних проектів.

З питань участі в форумі прохання звертатись до: Голято Андрія +380 (67) 662-96-56,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Малаховської Станіслави +380 (44) 279-17-50, (067) 232-92-20, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .