Районна газета

ТУРБОТА ПРО УЧАСНИКІВ АТО – НА КОНТРОЛІ ЦЕНТРУ

Заступник голови РДА Тетяна ШЕРУДИЛО разом з представниками РЦСССДМ та управління соціального захисту населення побували у віддалених селах району

З метою соціального захисту військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей здійснено відвідування 4 сімей учасників АТО за місцем проживання на територіях Юрівської, Пекарівської, Карабутівської сільських рад.

Під час зустрічей з учасниками АТО та членами їх сімей обговорено та визначено нагальні потреби родин щодо забезпечення житлом, земельними ділянками, працевлаштування, лікування, оздоровлення, надання психологічної підтримки, правової допомоги у оформленні пільг та соціальної допомоги. Визначено ряд проблемних питань учасників АТО, які виникають при оформленні земельної ділянки, потребують поліпшення житлових умов (придбання житла на пільгових умовах).

Як зазначила начальник відділу соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ Катерина ГУЗЄВА, в районі й надалі буде тривати спільна робота відповідних служб райдержадміністрації для покращення взаємодії та вчасного надання якісних послуг учасникам бойових дій, демобілізованим та їх сім’ям.

Посадовці  також відвідали 1 сім’ю, що опинилась у складних життєвих обставинах та перебуває на обліку в центрі та 1  багатодітну сім’ю з новонародженою дитиною, яка нещодавно переїхали до Конотопського району. У ході відвідувань членам сімей, що опинились у складних життєвих обставинах були надані рекомендації щодо покращення соціально-побутових умов проживання, поради щодо формування навичок відповідального батьківства та підвищення рівня виховного потенціалу і профілактики шкідливих звичок.